Z czego produkuje się pieczywo?

Z czego produkuje się pieczywo?

Zobacz, gdzie zamówić pieczywo Kraków, wejdź na www.piekarniapochopien.com/wyroby-piekarnicze.html.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Produkowane jest z wody, mąki soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających doznania smakowe, takich jak mak, sezam lub słonecznik.

Dlaczego warto jeść pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem bardzo bogatym w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, potrzebnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą głównie aminokwasy, białka i węglowodany. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku, jak również szerokiej gamie witamin, których najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w tradycyjnych zakładach piekarskich. Jedynie wtedy ma się pewność, iż spożywane produkty długo zachowają świeżość.
Z wyśmienitych produktów i niesamowitej troski o klienta słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb wypiekany jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co jest gwarancją znakomitego smaku i najwyższej jakości użytych składników.

Nasze dane teleadresowe:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]