Własny sklep w kilku krokach – platforma ecommerce

Własny sklep w kilku krokach – platforma ecommerce

Sektor e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie, a coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na założenie własnego sklepu internetowego. Interesuje Cię oprogramowanie sklepu internetowego? Dowiedz się, na co powinno się zwrócić uwagę przy wybieraniu platformy e-commerce.

Sklep internetowy – oprogramowanie shopGold

Postęp nowoczesnych technologii powoduje, że uruchomienie dowolnego sklepu internetowego jest dziś niezmiernie łatwe. Często wykorzystywanym rozwiązaniem są specjalistyczne platformy, np. shopGold, pozwalające na bezproblemowe generowanie sklepów internetowych wraz z hostingiem witryny. Jak to funkcjonuje? Trzeba złożyć zamówienie i wybrać pakiet, odpowiadający indywidualnym preferencjom i specyfice prowadzonej działalności gospodarczej, a potem skonfigurować sklep przy pomocy specjalnego panelu. Ostatnią fazą jest dodanie do sklepu oferowanych towarów – i w tym momencie można już zacząć sprzedaż! Intuicyjna platforma e-commerce umożliwia budowę przejrzystego i funkcjonalnego sklepu internetowego, z oferty którego z entuzjazmem korzystają internauci, a strona daje zyski. Oprogramowanie zapewnia integrację sklepu z innymi systemami oraz pomoc techniczną.

Dlaczego warto skorzystać z platformy sklepu internetowego shopGold?

Platforma shopGold dostępna jest w dwóch wariantach. Obie oferują nieograniczoną liczbę klientów, towarów oraz zamówień, jak również mobilną wersję sklepu, kilka wersji językowych, funkcjonalność hurtowni, obsługę certyfikatów SSL i dożywotnie aktualizacje sklepu. Pakiet Standard gwarantuje dostęp do pomocy technicznej przez 3 miesiące od zakupu, natomiast Pakiet Comfort – przez 6 miesięcy. Wersja rozszerzona posiada również wariant darmowej instalacji na serwerze oraz pozwala na uruchomienie do 3 sklepów na jednej licencji.