Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Wibroterapia w Polsce – początki i rozwój firmy Vitberg

Po więcej informacji o marce Vitberg kliknij tutaj

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przybliżył historię firmy, która zainteresowała się tematem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i odtąd wciąż rozwija swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od 4 dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]