Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]