Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Zajrzyj w to miejsce po więcej szczegółów o marce Vitberg

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do wibroterapii

Urządzenie RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: montownię, wykrawalnię, szwalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]