Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Poszukujesz więcej informacji o marce Vitberg? Skieruj się na portal.abczdrowie.pl

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić zestawy do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w nogach, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]