Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Po więcej szczegółów o marce Vitberg kliknij w to miejsce

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Stres, spowolniony metabolizm, bolące biodro czy regeneracja organizmu po ciężkich treningach – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]