Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Porządna porcja informacji o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – działanie i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksu i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]