Portal Napieraj.pl testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie, Vitberg

Co o terapii wibracjami sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na ciało mają wibracje?

Urządzenia marki Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od lat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeśli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Zestaw marki Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi recenzjami zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowców , jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]