Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Czy wibroterapia może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, odrętwienie ramion i szyi oraz uczucie obciążenia nóg. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból jest nieznośny. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje kolana, nogi, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących albo skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]