Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Vitberg. Więcej na portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Kolana, Biodra, Metabolizm, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]