Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

Od klienta do pacjenta – poznaj historię firmy Vitberg

W tym miejscu uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat para się produkcją aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym zestawie marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia osób chorujących na różne dolegliwości. Kompletny aparat jest złożony z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich dostawców. Obicie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie indywidualnie testowany przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]