Masz wadę wzroku? Skonsultuj się z optometrystą

Masz wadę wzroku? Skonsultuj się z optometrystą

Wejdź na https://bit.ly/3cOJAEI, aby uzyskać informacje dotyczące korekcji wzroku Kraków.

Zdrowe oczy to gwarancja wysokiego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga skorygować dokuczliwe i nierzadko groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto może poddać się zabiegom korekcjiwad wzroku?

Korekta wzroku – zabieg bezpieczny i nieinwazyjny

Jeszcze dekadę temu korekta wzroku sprowadzała się do zakładania soczewek kontaktowych czy też okularów. Od kilku lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekcji pozwalające na leczenie jaskry, presbiopii, dalekowzroczności, a także szeregu innych schorzeń. Niezwykle popularna jest laserowa operacja wzroku, która znamionuje się wysoką efektywnością. Taka korekta wzroku jest bezpieczna i nieinwazyjna, a pacjent szybko powraca do zwykłego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której zatrudniony jest doświadczony zespół, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Wprawny optometrysta postawi diagnozę, dopasuje stosowną technikę leczenia oraz skoryguje wadę wzroku. Optometryści pracujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego, dlatego mogą wykryć nawet mało rozpowszechnione dolegliwości oczu.

Czym oprócz tego zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych chorób, takich jak np. stożek rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Prócz tego okuliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, będący badaniem koniecznym w diagnozowaniu zapalenia gałki ocznej, glaukomy oraz innych niebezpiecznych schorzeń. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to wymagane przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie także z innymi dolegliwościami, jak przykładowo ciałami obcymi w gałce ocznej czy pozbyciem się kaszaków.

Nasze dane teleadresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]