Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Po więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena skieruj się tutaj.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z rozmaitymi dolegliwościami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co zapewnia wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak bóle kręgosłupa zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]