Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Potrzebujesz fachowego doradztwa w tym temacie? Skontaktuj się z polskim psychologiem w UK

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli emigrować na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, jednak nadal nie brakuje chętnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii generuje wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i związana z tym rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą również kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu niezwykle ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339