Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Dodatkowo użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy korzystaniu z urządzeń do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to dzieło polskiego producenta. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Nasze dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]