Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - aktualną ofertę sprawdzisz na pandaparking.pl.

Latanie jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]