Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Catering na imprezę - kliknij tu po więcej szczegółów o tej usłudze.

Okres wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale w zasadzie każdego dnia w rozmaitych miejscowościach kraju organizowane są benefisy, konferencje bądź bankiety. Takie eventy wymagają należytej oprawy, której niezbędnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – niezbędny na prestiżowych bankietach

Masz zarezerwowaną salę bankietową bądź wybrałeś już lokalizację, w którym zorganizujesz piknik? Świetnie! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych gorących dań, napojów i przekąsek. Miej na uwadze, że podczas ważnych wydarzeń nie wystarczy ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i spodziewać się, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu jest ważna – przemyślany rozkład stolików, stosowne dekoracje, jak również prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu z pewnością docenią też, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Pokaz live cooking i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu na imprezy

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyszykuje rewelacyjne posiłki, ale także kompleksowo zajmie się całą jego oprawą. Przekąski i potrawy zostaną przywiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić imprezę pokazem live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju okazją, by doświadczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Należy wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie potrawy, przekąski oraz napoje perfekcyjnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]