Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Lotnisko Kraków parking. Zdobądź więcej informacji.

Najważniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego rodzaju transport zyskał duże uznanie, to szybkość, wygoda oraz możliwość trafienia także w najbardziej odległe miejsca naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie konieczność dostania się na lotnisko – a multum osób w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te i inne kwestie związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć własnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno martwić się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, toteż nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca odstawić auta. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest nadzwyczaj ważne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja asysty pracowników

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć także na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu wypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora czy ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]