Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Skieruj się w to miejsce, aby zamówić opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć także osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławeczek albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które musimy opłacić osobom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli decydujemy się na tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co miesiąc, musimy pogodzić się z kosztem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od rozmiarów nagrobków, a najdroższe okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]