Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Zleć organizację przyjęć okolicznościowych na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie święte, chrzty czy „18-tki”. Kiedy wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy pozostaje nam zamówić pasującą do okazji salę.

Na co zwrócić uwagę dobierając salę na organizację imprezy okolicznościowej?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny lub osiemnastka, , na której bawić się będą w większości dorośli, gościom powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których sporą część gości stanowią kilkulatki, między innymi chrzty lub komunie, warto zorganizować w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko świętowaniem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski serwowane gościom też muszą być dobrane do okazji. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęcia – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest całkiem proste, jednak rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w iście dworskiej atmosferze odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których wygodnie można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa oferuje kompleksową obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, poprzez rozłożenie oraz ozdobienie stolików, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]