Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

Parking przy lotnisku w Balicach – czy warto zostawić tam samochód?

Duża część osób wybierających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym autem, lecz prosi kogoś o przywiezienie lub przyjeżdża taksówką. Uważa się, iż tak jest lepiej, bo w innym wypadku powstałby problem, gdzie zostawić auto na czas wyjazdu. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko własnym samochodem. Nawet jeśli parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Trwa to zaledwie kilka minut, a transfery organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego auta, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza również polisa ubezpieczeniowa, a więc tak strzeżony samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są też ceny atrakcyjniejsze niż można przypuszczać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – inne udogodnienia

Klienci korzystający z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać kompletnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, bo jest on zabezpieczony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca całodobowo. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu samochodu obsługę. Powrót jest również tym bardziej komfortowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer umieszczony na karcie parkingowej, aby już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.