Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Na pandaparking.pl uzyskasz więcej informacji o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie miejskim bądź pociągu.

Czemu opłaca się korzystać z jego usług parkingu długoterminowego?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również darmowy dowóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online bądź przez telefon – szybko i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]