Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Więcej o projektowaniu wnętrz Kraków na joannaklusak.com/oferta/

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Działanie architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, zazwyczaj niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]