Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Szukasz szczegółowych wiadomości o domu weselnym? Dobrze trafiłeś! Wejdź tutaj.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy nowożeńców oraz zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie najlepszego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten uroczysty dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego odległość od kościoła i pojemność

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę dość ważnych okoliczności. Na wstępie musi znać liczbę zaproszonych gości, by uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeśli na ślub poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się szukać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, innymi słowy dekoracja stołów, przygotowanie menu i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad setkę zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić około 130 osób. Wesele może zostać wyprawione też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]