Kupno domeny – gdzie sprawdzić dostępność i ją zarejestrować?

Kupno domeny – gdzie sprawdzić dostępność i ją zarejestrować?

Funkcjonalna i przejrzysta strona internetowa to niezastąpiona wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Interesuje Cię wykupienie domeny i nie wiesz jak to zrobić? Dowiedz się, czym należy się kierować przy kupnie domeny oraz jak sprawdzić dostępność domeny?

Rejestracja domen internetowej jest szalenie prosta

Domeny internetowe oferowane na JCHost.pl pozwolą przykuć uwagę internautów i podniosą rozpoznawalność witryny w internecie! Nasz rejestrator domen oferuje nie tylko intuicyjną administrację, ale również profesjonalne wsparcie techniczne. Wykupienie domeny należy rozpocząć od znalezienia adresu strony, wiążący się z zakresem jej działalności. Niebagatelny jest właściwy dobór słów kluczowych, a sama nazwa musi też zapadać w pamięć i niezbyt długa. Kluczowe jest też wybranie końcówki domeny, czyli tzw. rozszerzenia. Do użycia są różne opcje, jak przykładowo: „.pl” – dla stron o zasięgu ogólnopolskim, „.com” – dla marek globalnych, „.org” – dla fundacji, organizacji i stowarzyszeń lub „.biz” – dla stron powiązanych z szeroko pojętym biznesem. Następnie niezbędne jest sprawdzenie domeny – służy do tego wyszukiwarka domen.

Domeny do kupienia – rejestracja adresu

Gdy dostępność domeny zostanie już sprawdzona, można przejść do rejestracji – podania naszych aktualnych danych i wniesienia opłaty za abonament. Usługi oferowane przez JCHost.pl zapewniają szybką rejestrację domeny, jak również jej odnowienie po upływie okresu abonamentowego. Wspomnieć warto profesjonalną obsługę i pełne wsparcie podczas konfiguracji domeny, które sprawiają, że rejestrator ten jest chętnie wybierany przez Klientów zainteresowanych wykupieniem domeny internetowej.