Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Nie zwlekaj! Wybierz aktualną ofertę przekąsek cateringowych w rozsądnej cenie.

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest problematyczne, gdy mamy mnóstwo czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów, a także późniejsze własnoręczne preparacja z nich smacznych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, iż należy porzucić zamiar celebracji znaczącego jubileuszu. W takiej sytuacji warto zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – poręczne zakąski na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, znany również jako finger food catering, to usługa kierowana głównie do klientów biznesowych, jednakże korzystają z niej regularnie także osoby prywatne i różnorodne instytucje organizujące eleganckie spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet potraw z gatunku finger food, czyli drobnych przekąsek, które można spożyć stojąc i bez użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden gryz”. Finger food to z reguły kanapki, tartoletki owocowe oraz warzywne albo roladki. Ta odmiana cateringu znakomicie sprawdza się na eventach, podczas których zależy nam na zapoznaniu się wszystkich uczestników. Umożliwia on uczestniczenie w długich pogawędkach i jednocześnie nie ogranicza kontaktu tylko do gości usadzonych przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – wspólny stolik dla wszystkich uczestników

Zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie ma sporo plusów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się problemu z ułożeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników wydarzenia. Zimne i ciepłe napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to niezmiernie praktyczne głównie w mniejszych aulach, gdzie rozstawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby kłopotliwe. Catering finger food w okamgnieniu powoduje także, iż impreza ma mniej poważny, przyjemniejszy nastrój. Warto zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż wyrafinowane kolacje, a zarazem zapewnia więcej opcji dobrania ich do preferencji żywieniowych gości eventu. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nierzadko stanowiło główną komplikację przy organizacji wydarzeń w siedzibach firm.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]