Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

Na wpmagus.pl poznasz pełną ofertę opieki nad stroną www.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się niezwykle często stosowanym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest stosunkowo szybki, używa się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz złożonych stron. Jednak ten CMS może być powodem przykrych sytuacji, z tej przyczyny istotną i przydatną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Z jakiego powodu trzeba zlecić opiekę nad stroną internetową znawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie zaktualizowanie jej do obowiązującej wersji WordPressa. Raz za razem jednak przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zaniedbują regularną instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie lub ataki hakerów. Poza tym, mimo że WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi kłopotami z właściwym działaniem strony czy sklepu. Tym samym istotne jest, aby czynność tę realizowała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie działu technicznego, zaleca się powierzyć opiekę nad stroną www zewnętrznemu specjaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym oraz nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom oraz blogerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, likwidowanie skutków zawirusowania oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są także wszelkiego rodzaju monitoringi (m.in. zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]