Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

catering dla firm,  catering biurowy

Sympozjum, warsztaty czy ważne spotkanie biznesowe – każda pokaźniejsza firma zapewne kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z licznymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli urządzane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia przekąski oraz napoje

Kursy i konferencje biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 6-8 godzin, często także przez parę kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są średnio trzy kwadransowe przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść pełny obiad w najbliższej restauracji. Stąd niezbędne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również wziąć na salę wykładów. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z małymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o ubrudzenie rąk i koszuli. Oferta cateringu dla firm obejmuje również użyczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu dla firm

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, dają bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze kwestii roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając samodzielnie zrobione czy też zakupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podniesie więc wagę spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o wygodę gości.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]