Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Skorzystaj z pomocy architekta Kraków

Biuro projektów oferuje szerokie spektrum usług – spełnia fantazje osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie kontroluje rozwój prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odnowę domu bądź występuje z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Szukasz nieszablonowych, kreatywnych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równocześnie praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio mamy zarówno projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne, pensjonaty czy biura. Układ przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może również przygotować plan obszernych i praktycznych garderób, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]