Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dotrzeć na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje nowoczesny parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – w bliskiej odległości od lotniska

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum miasta o około pół godziny jazdy samochodem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy znajdujący się w okolicach lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Auto można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.