Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, zdobyć bezcenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych informacji.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej pomocy?

Do biur detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność małżonka i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w sprawny i szybki sposób zdobyć kluczowe dane. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma również praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w sądzie.