Podłoga drewniana

Podłoga drewniana

Dowiedz się więcej o drewnianej podłodze na http://tinyurl.com/yaw9j5au

Podłoga drewniana to idealna, naturalna aranżacja w domu. W kształtowaniu klimatu wnętrza nie ma spraw ważniejszych i mniej ważnych. Wygląd podłogi jest tak samo istotny, jak chociażby kolorystyka ścian. Najpopularniejsze są chyba podłogi drewniane.

Zalety podłóg drewnianych

Podłogi drewniane wprowadzają do wnętrza klasyczne piękno, które cieszy przez długie lata. Zasługą higroskopijności drewna jest zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym są zamontowane. Podłogi drewniane są wskazane dla alergików, gdyż nie przyciągają kurzu. Ponadto różnorodność gatunków drewna pod względem jego twardości,czy usłojenia czynią z drewna materiał,który daje gwarancję satysfakcji na długie lata.

Dobór podłóg do rodzaju wnętrza

Podłoga drewniana z drewna litego jest inwestycją na lata. Lite drewno jest trwałe i dekoracyjne. Posiada udowodnione właściwości antybakteryjne. Dokonując wyboru drewna na drewnianą podłogę, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim gatunek drzewa. Specjalne gatunki nadają się również do łazienki. Najlepiej gdy są wtedy olejowane. Drewno tekowe idealnie nadaje się do łazienek.

Nasze dane teleadresowe:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]