Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Kurs modelowania w Blender 3D – czego można się nauczyć?

Potrzebujesz informacji o modelowaniu 3D? Dobrze trafiłeś!

Świat grafiki nieustannie ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody preferując wykonywanie swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi wydatkami – można bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w niewielkich zespołach

Korzystanie z dowolnej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie osobom, które niedawno poznali Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które trzeba dopracowac i sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, żeby odbywał się on w niewielkich grupach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w w branży gier wideo i projektowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i docenianą szczególnie w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Poznanie programu Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i amatorzy, którzy chcą poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności lub odkryć nowe formy ekspresji.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]