Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Wszystko o digital painting kurs.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także edytować grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, reklamą, grami komputerowymi i animacją.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]