Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Szukasz więcej informacji o pełnej ofercie wypraw górskich? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą, który ceni pewne i solidnie przygotowane wyprawy nadzorowane przez zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują aktywny wypoczynek i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Pozwalają jednocześnie wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Andy.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]