Korty tenisowe – graj na najlepszych

korty tenisowe Kraków

Miejsca kryte, wyposażone w zewnętrzne lampy oraz całkowicie nowoczesne stanowią komfortowe korty tenisowe. Miejsce takie musi zapewniać że adepci tenisa nie doświadczą groźnych urazów, na które najbardziej podatne są kolana i barki. Polecane, przede wszystkim dla żółtodziobów, jest udawanie się na korty o powierzchni elastycznej. Rozgrywki na bardziej wymagającej powierzchni kortu możemy rozpocząć, gdy osiągniemy bardziej zaawansowane kwalifikacje.

Popraw swoją kondycję fizyczną na kotrach tenisowych

Korty tenisowe to wspaniała możliwość do wykorzystania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Aktywny tryb życia genialnie wpływa na nasze zdrowie, lecz trzeba pamiętać, że czas spędzony na korcie to dyscyplina obligująca do posiadania dużej mocy mięśni, dokładności i umiejętności. U boku znakomitego szkoleniowca z łatwością wdrożymy się w arkana tenisa ziemnego, chociaż początkowe rundy na korcie mogą być niełatwe. Ryzyko wystąpienia kontuzji zmniejszamy uczestnicząc w treningach na komfortowych kortach tenisowych. Możemy również trenować na halach zamkniętych, które przy tutejszych warunkach klimatycznych są niezbędne.

Gra na kortach tenisowych nie musi być kosztowne

Sport ten od lat uchodzi za wyjątkowo ekskluzywny. Pamiętajmy, że jest alternatywa wypożyczenia niezbędnych piłeczek, zwłaszcza, że sport ten nie należy rzecz jasna do niedrogich. Więc jeśli chcemy trenować tylko amatorsko decydujmy się na takie korty tenisowe, które umożliwiają wypożyczenie sprzętu tenisowego dobrej klasy.

Nasze dane teleadresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]