Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Obecnie jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego czasu jest ruch i rekreacja. Popularne są przede wszystkim lekcje tenisa, które wspaniale polepszają kondycję i poprawiają odporność. Przyjrzyjmy się jakie korzyści przynosi ten rodzaj aktywności.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Częste treningi tenisa przede wszystkim rozbudują tkankę mięśniową i zagwarantują dużą siłę fizyczną. Dodatkowym atutem jest wzmocnienie koordynacji ruchowej ciała i ogólnej sprawności organizmu. Należy nadmienić, że rekreacyjne lekcje tenisa skierowane są nie tylko dla młodzieży, ale również dla dzieci. Gdy pragniemy na serio zarazić pociechę miłością do tenisa, trzeba zarejestrować je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. Dzięki temu nasze dziecko w okamgnieniu zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa to aktywność dla każdego

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów rakiety. Także dorośli mogą z sukcesami brać udział w zajęciach. Wystarczy zapisać się na pierwsze spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas zasadniczych chwytów oraz wskaże jak trzeba wykonywać bekhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie od lat kształceni są potencjalni medaliści. Tak naprawdę nie jest najważniejsze jaki mamy stopień zaawansowania, ale talent i nasza wola zwycięstwa. Gdy ćwiczymy hobbistycznie, skoncentrujmy się na czerpaniu radości z poszczególnych setów.

Nasze dane teleadresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]