Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Oferta wynajmu szalunków Kraków w najlepszej cenie. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, ale można zaobserwować także wersje zrobione z metalu, a czasem również plastiku. Innymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Jednak z uwagi na duże koszty nie zawsze firmy remontowe posiadają własne szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mają szansę wszak zwyczajnie je wynająć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

W jakich przypadkach postawić na wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak już nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć również o funkcjonalności, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Warto zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe i praktyczne. Bardzo istotna okaże się również troska o korzystającego z usługi – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości warto z kolei skorzystać z internetu i sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa myślą poprzedni klienci.

Nasze dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]