Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Więcej szczegółów o drzwiach zewnętrznych dwuskrzydłowych

Drzwi zewnętrzne spełniają wiele funkcji – ochraniają dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, izolują od szumu docierającego z dworu oraz zabezpieczają przed kradzieżą. Czy warto wybrać drewniane drzwi wejściowe? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe – zestawienie tradycji ze współczesnością

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją solidność i cechy od lat cieszą się ogromnym uznaniem. Drewno świetnie się prezentuje i da się je wykończyć na kilka sposobów. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w mieszkaniu daje się odczuć komfort cieplny, a jednocześnie koszty ogrzewania są dużo niższe. Wybierając drzwi do mieszkania należy wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Z uwagi na swoje właściwości ogromnym powodzeniem cieszą się w szczególności ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo – nie wykrzywiają się i trudno je uszkodzić, dlatego rewelacyjnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne drewniane drzwi wejściowe posiadają najlepsze uszczelki.

Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe na wymiar

Producenci oferują także wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w przypadku niestandardowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to propozycja dla osób, którym zależy na niebanalnym designie. Jeżeli poszukujemy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy skorzystać z usług firmy, która realizuje indywidualne projekty na zlecenie, a równocześnie daje długą gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane można wstawić pięknie wyglądające szyby, np. witrażowe. Kupujący mogą również wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, trzeba również podkreślić inne cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej zaopatruje się je w zabezpieczenia antywyważeniowe, dzięki czemu wyłamanie ich jest utrudnione. Gwarantuje to domownikom odpowiednie bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne mają także wielopunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. W dzisiejszych czasach w toku produkcji drewnianych drzwi wejściowych używa się wysokiej jakości lakierów, które zabezpieczają ich powłokę przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]