MTS Dom – polski producent stolarki aluminiowej

MTS Dom – polski producent stolarki aluminiowej

Sprawdź, gdzie nabyć drzwi aluminiowe z Niepołomic, wejdź na mtsdom.pl.

Aluminium to metal bardzo popularny w budownictwie, z którego coraz częściej wykonuje się okna oraz drzwi, stanowiące alternatywę dla tradycyjnej stolarki z drewna bądź tej z polichlorku winylu. Dotychczas drzwi oraz okna z aluminium na ogół montowane były w biurowcach, w halach targowych i w budynkach użyteczności publicznej, jednak aktualnie montowane są także przy budowie domków prywatnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Zalety drzwi i okien aluminiowych

Drzwi i okna aluminiowe są niezastąpione, jeśli idzie o wielkoformatowe obiekty. Dlatego też jest tak często wybierana przez architektów drapaczy chmur – umożliwia konstrukcję obiektów, w których przeszklenia stanowią przeważającą część elewacji. Ten styl budownictwa przyjął się także w budownictwie indywidualnym – w ostatnich latach uznanie zyskują nowoczesne domki jednorodzinne, w których używa się drzwi oraz okien z aluminium do stworzenia przeszklonych ścian. Tym sposobem do wnętrz dociera więcej światła słonecznego, a mieszkańcy mogą radować się krajobrazem otaczającego dom ogrodu.

Ważnymi zaletami surowca jakim jest aluminium jest jego wysoka odporność na działanie promieniowania UV i wilgoci oraz korozję, jak również jego lekkość i plastyczność. Pozwala to tworzyć rozległe, solidne przeszklenia, często o bardzo nietypowych kształtach. Trzeba uwydatnić, iż dzisiejsze wyroby stolarki z aluminium cechują się dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Producent drzwi i okien aluminiowych – MTS Dom

Rodzimy producent okien i drzwi aluminiowych, niepołomicka spółka MTS Dom, działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Oferta firmy jest nadzwyczaj szeroka. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, przesuwane oraz fasadowe. W ofercie spółki MTS Dom dostępne są także ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak balustrady z aluminium albo ramy wypełnione siatką, montowane na oknach, witrynach i drzwiach, które stanowią barierę zabezpieczającą wnętrze przed owadami. Produkty MTS Dom sprzedawane są w ogromnej gamie kolorów, między innymi w palecie RAL i w kolorach strukturalnych oraz drewnopodobnych, dlatego swobodnie można wybrać najlepszą barwę produktu do danego projektu.

Nasze dane teleadresowe:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]