Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Znajdź drzwi drewniane wewnętrzne na http://bit.ly/2okMPzw

Idealnym rozwiązaniem projektowym, stosowanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze cechy i opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to organiczny surowiec, który właściwie pielęgnowany może przetrzymać w niezmienionej kondycji nawet kilkanaście lat, a zastosowany jako detal aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono przytulne i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale dopasować cechy drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się gustownym wyglądem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się odpowiednią izolacją cieplną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie wykrzywiają się. Możliwość wykończenia ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, bejcą lub lakierem powoduje, że tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, skandynawskim stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce industrialnej. W sprzedaży dostępne są drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, wersje z progiem lub bez, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe oraz sporo innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i świetnie się prezentują przez długi czas.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane do każdego pomieszczenia

Chcesz założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych rozmiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy oferują darmowy pomiar, fachowe doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szybami – m.in. szkłem bezpiecznym, witrażowym czy fazowanym, co bez wątpienia podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]