Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Domy drewniane projekt. Dowiedz się więcej na http://bit.ly/2cUspGi

Drewniane domy to budowlany hit. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo stylowo, ale są również funkcjonalne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w miesiącach zimowych? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza ogromne oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z prefabrykatów. Odpadają również roboty związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej popularne. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z organicznych prefabrykatów, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać drogiej termomodernizacji. Dodatkowym atutem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można budować także poza sezonem, bo całość prac realizowana jest na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]