Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

blachodachówka panelowa, panele dachowe na rąbek

Blachy na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto je kupić? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący znakomicie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, toteż zyskują coraz szersze grono zwolenników. Odporna na uszkodzenia i świetnie wyglądająca blacha na rąbek stojący może być używana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować szybko i bez większych komplikacji.
Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a zarazem jest odporne na rdzę oraz wytrzymałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod kątem użytej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy pokrytej specjalną powłoką, która gwarantuje ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają także zredukować wydatki związane z budową – wyraźnie zmniejszają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie blachy na rąbek stojący, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08