Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Pragniesz poznać więcej informacji o budowie domów drewnianych przeszklonych? Wejdź na http://bit.ly/2d5PWBs

Bardzo dużo osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w naszym krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też dużymi stratami energii. Obecnie wygląda to diametralnie inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie znanego od lat stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to aktualnie bardzo dobry przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Małe okna, spadzisty dach , który pokryto gontem, balkon bądź weranda – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają też innego rodzaju nowatorskie materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, zalecają dobór właściwych okien oraz solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu podhalańskim połączonym z nowatorskimi elementami napotyka się najczęściej w jednym regionie naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest zlecić to zadanie specjalistom. Dokładnie tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał pięknie, a jednocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]