Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Na barteksitarski.pl uzyskasz więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w świeżo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie Twoich działań duży wpływ ma zwłaszcza to, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być na szczęście trudne – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy szkic. Jakie rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Na które z nich postawić?

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci niezwykle łatwo dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są tam oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najmocniejszą stroną okazuje się niewątpliwie cena – za najtańsze wydasz jedynie za trochę więcej, niż dwa tysiące zł. Oprócz tego jest to idealna opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród innych budynków. Decydując się na podobne rozwiązanie możemy być pewni, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go sporządzi, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety znacznie droższy od gotowego – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z wydatkiem rzędu 200 PLN za metr kwadratowy.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]