Zakupy spożywcze online coraz popularniejsze

Zakupy spożywcze online coraz popularniejsze

Oferta zakupów spożywczych online w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Nie da się uciec od potrzeby robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez licznych przysmaków, ale bez świeżych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety nierzadko sytuacja zawodowa bądź życiowa powoduje, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością kłopotliwą. Wówczas dużym udogodnieniem jest opcja wykonania zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze przez internet usługa dla rozmaitych grup konsumentów

Wszechobecność internetu przyspieszyła w ostatnich kilkunastu latach wzrost sprzedaży online w Polsce. W związku z ciągle zmieniającym się rynkiem oraz potrzebami klientów, sporo biznesów wykorzystujących dotąd tylko standardowe kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę poszedł także sektor spożywczy, który z reguły rzadko oferował zakupy z dostawą do zamawiającego. W tej chwili z delikatesów online korzysta wiele przeróżnych grup odbiorców. To m.in. rodzice niemowląt, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, osoby pracujące w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrobić zakupów w porach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych produktów, jak również osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym markecie mogą być zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się także dla czystej wygody – to istotna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na ćwiczenia czy też spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – chleb z kultowej piekarni

Zamawiając zakupy z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale także wędlin, mięs oraz ryb wytwarzanych tylko przez sprawdzonych oraz solidnych polskich producentów. Prócz tego sklep sprzedaje smakowite, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni kultowej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Sprawunki zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w terminie 48h, a za zakupy powyżej określonej sumy oferowana jest gratisowa dostawa. Zakupy można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Nasze dane teleadresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]