Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

drukarki 3D, 3D drukarka

W ofercie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Szacuje się, iż używając drukarek 3D i innych produktów Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nawet o 90%. Główne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, polecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w innowacyjnej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się zwłaszcza w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki są w szerokim zakresie wykorzystywane w przeróżnych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Druk jest precyzyjny i trwały, a w toku procesu drukowania nie pojawiają się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Nasze dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]