Starannie wyselekcjonowane wina kupuj w sklepie z winem

wino online, sklep z winem online

Wino to nieodzowny dodatek do szykownych kolacji, rodzinnych imprez okolicznościowych oraz firmowych eventów. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wyrabia, a bogactwo smaków, aromatów i różnica cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa pośród świata trunków alkoholowych.

Sprawunki w supermarkecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla własnej przyjemności albo szykując jakieś przyjęcie najczęściej sięgamy po trunki dostępne w najbliższym markecie. Dostaniemy tam pospolite wina w niskiej cenie, jednak raczej nie oferowane są tam trunków o naprawdę unikatowym smaku. Poza tym częstokroć podczas zakupów jesteśmy zmuszeni opierać się jedynie o dane z etykiety, gdyż personel sklepu zazwyczaj nie ma stosownej wiedzy, żeby doradzić w wyborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą perfekcyjnie dobrać wino pod planowane danie albo które poszukują nowych, niecodziennych aromatów wina, powinni więc zaufać doświadczeniu i pasji pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co ma w swojej ofercie?

Krakowski sklep z winem Winnica ma w asortymencie nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Niemiec czy z Włoch, ale również cydry, nalewki i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie robione tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są również wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które świetnie nadają się na eventy ze znaczną ilością gości i których plusem jest bardzo rozsądny stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości napoju. Sklep Winnica sam importuje wina, więc oferowane są tu alkohole nieczęsto spotykane na naszym rynku. Winnica prowadzi też degustacje i szkolenia, a na zlecenie wyszukuje i ściąga do kraju doskonałe na upominek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można kupić wino online, jak również skorzystać z wyjątkowej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Nasze dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]