Shuttersy w salonie i w sypialni – poznaj nowy trend

Shuttersy w salonie i w sypialni – poznaj nowy trend

Zobacz shuttersy w sypialni na skyshutters.pl/realizacje/.

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, czyli szutersy (shutters), kojarzą się przeważnie z wnętrzami zaprojektowanymi w stylu południowoamerykańskim czy afrykańskim. Jednak ten element zabezpieczenia okna można zastosować też w polskich domach – jest to nadzwyczaj trwałe, a przy tym wspaniale wyglądające rozwiązanie, które w licznych sytuacjach sprawdzi się lepiej niż popularne w tym momencie żaluzje.

Shuttersy w salonie – dekoracja oraz praktyczne wykorzystanie

Shuttersy w salonie bądź w pokoju gościnnym, mają podwójną funkcję – praktyczną oraz ozdobną. Shuttersy znacznie zwiększają estetykę pokoju. Ich lamele są masywniejsze, co sprawia, iż wspaniale uzupełniają wygląd większości okien. Walory estetyczne są istotne, bo to w salonie przyjmuje się gości oraz przebywa się w nim po kilkanaście godzin w trakcie dnia. Z tej przyczyny trzeba zadbać, żeby to pomieszczenie było nie tylko zachwycające, ale jednocześnie wygodne. Swoboda ustawienia stopnia ułożenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości światła przenikającego do salonu, co umożliwia m.in. pełne jego zaciemnienie, kiedy pragniemy zobaczyć coś w telewizji, lub jego delikatne ściemnienie, kiedy chcemy wytworzyć romantyczny półmrok w pokoju.

Shuttersy w sypialni – idealne rozwiązanie dla alergików

Swoboda kontroli dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia jest bez wątpienia najistotniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni przydadzą się jednakże z jeszcze innej przyczyny – za ich sprawą da się efektywnie kontrolować temperaturę sypialni, która w dużym stopniu oddziałuje na nasz mocny sen. Dzięki shuttersom zimą o wiele dłużej utrzymamy w sypialni ciepło, a w okresie letnim łatwiej jest zachować w niej niską temperaturę. Do tego okiennice typu shutters tworzą mocną zaporę chroniącą przed donośnymi dźwiękami z zewnątrz. Shuttersy to także doskonałe rozwiązanie dla ludzi chorych na alergie. Zbiera się na nich mniej drobinek kurzu aniżeli w zagięciach firanek, a ich konserwacja jest niezmiernie łatwa i trwa zaledwie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy bardzo dobrze sprawdzą się też w pokoju dziecka, w łazience czy w kuchni.

Nasze dane teleadresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]